Beylikdüzü masaj salonu

Beylikdüzü Masaj Salonu Vip Hizmetler

Beylikdüzü Masaj Salonu

Tedavi merkezi olarak sektör lideri olan beylikdüzü masaj salonu beykent terapi merkezi sizlere özel tedavi şekilleriyle sağlığınızı yerine getiriyor. Mutlu ve memnun müşteri olmak adına bizi arayın.

Beylikdüzü Masaj Merkezi

Masaj

Spa

Masaj Hizmeti Uygulaması

Terapi

Terapi Hakkında

Medikal Tedavi Hizmetleri Nelerdir?

Beylikdüzü masaj salonu beykent spa merkezinde ile fizyolojik ve medikal tedavi fırsatları sizleri bekliyor. Fizyolojik ve biyolojik açıdan kas ve iskelet sisteminden oluşan insan bedeni hem fiziksel faktörler hem de zamanla deformasyona uğrar.

İskelet sistemimizde oluşan kas kasılma ve çeşitli sorunlar için beylikdüzü spa merkezi tam olarak aradığınız kurum. Günlük hayatın bizlere getirmiş olduğu stres, yorgunluk, aile sorunları bizleri hem metal hem de fizikken zorlu periyo da sokar.

Masaj teknikleri bu sıkıntılı süreci aşmamızda bizim için büyük önem taşır. Bedenimizin eskisi gibi tekrar sağlığına kavuşabilmesi ve daha güçlü olması açısından tedavi tekniklerinin önemi büyüktür. İşte bu sebeple düzenli ve masaj aleti teknikleri işlemleri genç kalabilmeniz ve sağlığınızı korumanız için bir kaçınılmazdır.

Masaj nedir. Nasıl Yapılır? Faydaları Nelerdir?

Bedenimizdeki belirli noktalar başta olmak üzere el ve alet ile yapılan sistematik ve düzenli hareketler ile gerçekleştirilen terapi şeklidir. Bu medikal sistemi yüzyıllardan beri kanıtlanmış olup kişinin vücudu açısından büyük önem arz eder.

Günümüzde popülaritesini arttıran bu uygulama ile birçok medikal merkez bu işlemi gerçekleştirmektedir. Belirli türleri ve tekniklere sahip olan bu medikal tedaviyi beylikdüzü spa merkezi merkezi sizlere bunu en iyi şekilde sunar.

Yapılış Şekli Nasıldır?

Bu uygulamanın yapılış yöntemi birçok farklı stile sahiptir. Bunların başında klasik yöntem olarak adlandırılan isveç tekniği gelmektedir. Spa işlemine ayaklardan yani bedenin en alt kısmından başlanır. Yavaş yavaş kaval kemiklerinden abdominal mide ve karın bölgesine geçilir.

Ardından baldırlara baskı uygulanır. Ardından bel ve sırt alanına geçiş yapılır. Belirli bir süre burada medikal terapi spa işlemi uygulanır. Sonrasından ense omuz ve baş bölgesiyle sonlandırılır.

Beylikdüzü spa merkezi olarak tüm spa teknik ve yöntemleriyle sizlere işlemleri uygulamaktayız. Özellikle baş ve en bölgesi oldukça ciddiye alınması gereken alandır. Çünkü bu kısımda birçok sinir ve sinir ucu yer almaktadır. Yanlış ve ters bir hareket felç ile sonuçlanabilir

Beylikdüzü Masaj Salonu Beykent Spa
Beykent Spa Merkezi Terapi Salonu

Sık Sorulan Sorular

Çeşit ve Türleri Nelerdir?

Beylikdüzü masaj salonu beykent tedavi merkezi olarak belirtmek isteriz ki; spa işleminin birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlar hem yapılış şekillerine göre hem de ortaya çıktıkları yerlere göre isimlendirmektedirler. Medikal terapi başlığında toplanan bu işlemleri sırasıyla ilki:

  • Klasik Masaj: Ä°sveç terapisi olarak da tanımlanır. Beylikdüzü merkezimizde tek kişi tarafından tedavi edilecek kişiye aletsiz el ile yapılan spa türüdür. Ayaklardan başlanır sırt ve baş bölgesine kadar uygulanır. Klasik yağ kullanılır.
    Medikal Spa: Özellikle adından da anlaşıldığı üzere medikal ve tibbi bir terapi türüdür. Beylikdüzü salonumuzda Sporculara yönelik olup ayrıca fizyoterapi ihtiyacı olan kişilere uygulanır.
  • Sultan Masajı: Beylikdüzü terapi salonu merkezimizde iki kişi tarafından yapılan dört el spası olarak da adlandırılır. Özel ve zorlu, kaliteli bir spa türüdür. Fiyat olarak da diğerlerine göre daha maliyetlidir. Zaman açısından da uzun sürer.
Kimler Terapi Hizmeti Almalıdır?

Yoğun ve stresli bir hayat geçiren, ağır bir fiziki koşullarda iş yapan, zihnen ciddi anlamda yoğun olan kişiler beylikdüzü spa merkezi terapi merkezinden bu hizmetleri kesinlikle almalıdırlar. Çünkü bu şartlarda yaşamlarına devam eden kişilerde zamanla ruhen çeşitli sorunlar oluşabilir.

Bunların olmaması veya var ise bu problemleri aşmak için tedavi hizmetlerini almaları gerekmektedir. Sektör lideri olan beylikdüzü masaj salonu siz en elit ve kaliteli koşullarda bunların hepsini sunmaktadır. Alanında uzman kadrosu, hijyen koşullar elit ekip arkadaşları ve güler yüzlü masözlerimizle size bunu sunuyoruz.

Neden Biz?

Yılların tecrübesini sizlere en iyi şekilde yansıtan kurum olarak bizi tercih etmelisiniz. Medikal tedavi ve fizyoterapi alanındaki başarılarımız buna başka neden olarak karşınıza çıkmaktadır. Ayrıca sertifikalı uzman masörler ile gerçekleştirilen tedavi ve terapiler bedeniniz açısından oldukça önemlidir.

Bunlar dışında kişiye özel vip odalarda kaliteli ve elit bir hizmet gene bizi beylikdüzü masaj salonu markasını seçmenizde büyük bir etkendir.