Najefektywniejsza Metoda Nauki Języków

Sprawdź Jak To Działa

YouTube

Super szybka nauka Metodą Emila Krebsa

Metoda Emila Krebsa pozwoli Ci zacząć mówić komunikatywnie w języku obcym już w 10 dni! Zadziw swoimi umiejętnościami znajomych, rodzinę a nawet obcokrajowców! Metoda Krebsa była doskonalona od ponad 40 lat. Każda lekcja była opracowywana naukowo tak, aby materiał pozostał na stałe w Twojej głowie - już po jednym odsłuchaniu. Wystarczy, że usiądziesz wygodnie i zaczniesz słuchać. Pozwól, aby kurs wykonał całą pracę za Ciebie. Wchłoniesz język, jak gąbka wodę! Bez książek, bez żmudnego powtarzania, bez wysiłku!

Dlaczego nasza metoda jest tak efektywna?

Ewenement metody Krebsa polega na wykształcaniu w mózgu schematów, przez co w późniejszej rozmowie w innym języku używamy ich automatycznie i naturalnie.

Nauka polega na totalnej imersji - zanurzeniu się w języku, otoczeniu się nim. Słuchanie i powtarzanie konkretnych zdań w określonych odstępach czasu przynosi niebywałe efekty. Krebs wykorzystuje tricki pamięci krótkiej i dzięki interwałom pozwala zapamiętać szybko całe wyrażenia czy słowa. Tak jak dziecko uczy się przy pomocy naturalnych mechanizmów - automatycznych i nieświadomych, które zaimplementowane do nauki dorosłych mogą dawać świetne rezultaty. Jako dzieci nie znamy przecież skomplikowanych konstrukcji gramatycznych. Ba, nie rozumiemy nawet co się do nas mówi. Dziecko najpierw słucha, potem powtarza - zrozumienie przychodzi z czasem.

Dajemy Ci 100% gwarancji zadowolenia. Żaden inny kurs nie przyniesie Ci takich efektów jak kurs Metodą Emila Krebsa. Po kilkunastu dniach będziesz znał angielski, niemiecki czy jakikolwiek inny język, który wybierzesz, tak dobrze, jakbyś skończył roczny kurs językowy!

Zestaw dla Ciebie!

Teraz 55% taniej! Kup kurs za jedyne 137 PLN

OFERTA SPECJALNA 55% TANIEJ
TYLKO137PLN
297 PLN

FAQ

1. Co dostaję za zakup kursu?

Kurs jest dostępny w dwóch wersjach:

- Wersja cyfrowa którą możesz zakupić przez stronę internetową. Otrzymujesz wtedy kurs na swój adres e-mail w kilka minut po zakupie na stronie. Kurs zawiera: 40 lekcji, 30 minut każda.
Spis lekcji dostępny jest pod zakładką Lekcje.

2. Dlaczego ta metoda jest tak efektywna?

Dzięki badaniom dowiedziono że powtarzanie słów w określonych odstępach czasowych - przyśpiesza zapamiętywanie nowych słów.

Na tym bazuje nasza metoda. Nasze nagrania są ułożone w taki sposób aby maksymalnie wykorzystać potencjał twojej pamięci.

Dlatego jesteś w stanie opanować nowy język obcy tak szybko.

3. Dlaczego kurs nie obejmuje gramatyki?

Najnowsze badania dowiodły że nie wolno rozpoczynać nauki języka obcego od zbyt dużej ilości informacji i gramatyki. Nasz mózg jest przeciążony i nie jest w stanie przyswoić informacji która mu dostarczamy.

Jeżeli język zawiera przykładowo 100 tysięcy słów, jego przeciętny użytkownik zna z tego około 10 tysięcy, ale w większości sytuacji używa zaledwie pięciuset wyrazów.

My dążymy do tego abyś jak najszybciej komunikował się w nowym języku i poradził sobie w normalnych sytuacjach życiowych.

4. Próbna lekcja mi nie działa.

Prosimy spróbować innej przeglądarki internetowej.

Po kliknięciu w przycisk wypróbuj na górze, rozwinie się ankieta po uzupełnieniu której będziesz mógł wypróbować próbną lekcję języka Angielskiego lub Niemieckiego.

Zakupiłem/am kurs i nie otrzymałam wiadomości.

Wejdź w 301-641-4232 i kliknij przycisk "Nie znalazłem e-maila z kursem".

Nasza Metoda

Pisali o Nas:

Opinia eksperta:
W nauce języka najważniejsze jest słuchanie i poznawanie jego struktury w naturalny sposób. Często osoby, które spędzają długie lata nad książkami, nie są w stanie mówić tak dobrze jak ci, którzy uczyli się poprzez rozmowę. Metoda Emila Krebsa w bardzo szybki sposób pozwala poznać i nauczyć się języka obcego, tak jakbyśmy przebywali w miejscu gdzie jest on powszechnie używany. 30 minutowe sesje pozwalają nam na maksymalną koncentrację, a nauka, która odbywa się podczas wykonywania naszych ulubionych czynności np. joggingu jest o wiele bardziej efektywna niż tradycyjne lekcje. Ta metoda podbija świat, mam nadzieję, że skorzystają z niej także Polacy. prof. Adam Frankiewicz - politolog
Metoda jest niezwykle efektywna, a każdy, kto jej spróbuje będzie miał natychmiastową satysfakcję ze swoich postępów. To kurs nauki języków dla każdego! Trzeba tylko zacząć, a potem wdrożyć się w rytm nauki. Ostatnie badania wykazują, że rezultaty większości słuchaczy są naprawdę zdumiewające. 2014 Edulandia
Kursy prowadzone w oparciu o metodę Emila Krebsa dają fantastyczne rezultaty, nieporównywalnie lepsze od innych metod, oferowanych przez szkoły językowe obecne na naszym rynku. Ten tryb nauki sprawdza się w przypadku każdego języka obcego, jest znany i stosowany w wielu krajach. Na kursie okazuje się, że wiele barier i obaw znika, sama nauka przychodzi bez wysiłku, pamięć się wzmacnia, a postępy widoczne są w szybkim czasie. 2015 Lingmag
Przed śmiercią Krebs opracował metodę nauki języków polegającą na systemie powtórek słów w określonych interwałach (przedziałach) czasowych, które odkrył i opisał. Nie opracował jej do końca, ale stała się ona podstawą do stworzenia metody nauki języków m.in. dla dyplomatów i agentów wywiadu. Dziś stosowana jest w niektórych szkołach językowych. 2014 Fakt

Dlaczego warto skorzystać z Metody Emila Krebsa?

Możliwość większych zarobków

W dzisiejszych czasach podstawy angielskiego zna prawie każdy, jednak ci, którzy posługują się tym językiem płynnie zarabiają średnio o 30% więcej. Znajomość każdego następnego języka obcego może podnieść Twoje wynagrodzenie o kolejne 7%.

Jesteś obywatelem świata

Odnajdziesz się w każdym miejscu na świecie. Żadna nawet najbardziej zaskakująca sytuacja podczas zagranicznych wyjazdów nie okaże się dla Ciebie trudna, jeśli będziesz umiał się porozumieć. Wakacje, podróże służbowe, zagraniczne wypady na weekend - możesz jechać gdzie tylko chcesz.

Poszerzasz swoje horyzonty

Dzięki znajomości języków możesz poznać kulturę i zwyczaje innych narodów, czytać zagraniczną prasę czy oglądać filmy bez tłumaczenia. Dzięki temu możesz też mieć przyjaciół na całym świecie i rozmawiać z nimi nawet codziennie, w końcu takie możliwości dają dzisiejsze technologie. Im więcej poznasz ludzi i miejsc, tym bardziej rozwinie się Twój intelekt, a to jest bezcenne.

Przeczytaj opinie Klientów:

Dziękujemy

Masz do nas jakieś pytania?